ADIYAMAN ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
VİDEO

Hakkımızda

ADIYAMAN İLİ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ

                    2003 Yılında 25 üye ile kurulan Adıyaman Arı Yetiştiricileri Birliği kurulduğu  günden  bugüne  üye  sayısını 700’e  ulaştırmış  ve gün geçtikce daha  verimli   Arıcılık   ve  kaliteli   Bal  üretimi  yapmak  isteyen  Arıcılarımız birliğimize üye olmak istemektedir.Arı Yetiştiricileri Birliği olarak üyelerimizle ortak çalışma yürütmekte,üyelerimiz için Maddi ve Manevi destek vermekteyiz.
         Birliğimizin önceliği Sertifikalı Arıcı yetiştirmek ve kaliteli Bal üretimini gerçekleştirmektir. 2013  yılı itibariyle     52.961    Adet   Aktif  Arılı   Kovan 529.500Kg   Bal Üretimi   kapasitesine  sahibiz .  Arıcımızın   önceliği  olan Balımızın  Markalaşması   adına   Adıyaman Geven Balı ile  markalaşıp  Bal Paketleme  ve  Dolum Tesisini Halkımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Ayrıca  Arıcılarımızın  ihtiyacını  karşılaması adına Arı keki ve  Petek üretimini  Adıyaman  Organize Sanayi  Bölgesinde 3.200m2  Arsa  üzerine  1.200m2  kapalı  alanda  kurup  faaliyete  geçmiş bulunmaktayız.
             Birlik olarak Arıcımızın Bal verimini ve kalitesini arttırmak,arıcımızın son teknolojiden faydalanması,verimliliği  arttırıcı  ekipmanları  bilmesi , öğrenmesi   yerinde    ve zamanında   kullanması   için  gerekli desteklerin sağlanması   en  öncelikli   hedeflerimizdendir   .  Arıcılarımız  için    gerekli desteklerin sağlanması AB standartlarında makina ekipman kullanımına  sahip Arıcılar yetiştirmemiz bizler için son derece önemlidir.

 

Adıyaman Arı Yetiştiricileri Birliği
Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet ÖZTÜRK
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret20614
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.34665.3680
Euro6.07976.1040
Hava Durumu
Anlık
Yarın
8° 7°
Saat